№2 ОДО дәрігерлерінің жұмыс кестесі.

Дәрігер

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

16

ВОП

Данабекова Гульмира Жанабаевна

09.00-12.00

09.00-13.00

14.00-18.00

14.00-18.00

12.00-16.00

16

ВОП

Джиенбаева Наргиза Абдукаримовна

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

09.00-13.00

09.00-13.00

14

ВОП

Әзімханқызы Айгерім

09.00-13.00

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

09.00-13.00

11

ВОП

Жанай Салтанат Батыржанқызы

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

12.00-16.00

13

ВОП

Абдужалилов Ихтиер Абдухаимович

08.00-12.00

16.00-12.00

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

4

ВОП

Төрехан Ботакөз Мақсатқызы

12.00-16.00

08.00-12.00

12.00-16.00

09.00-13.00

16.00-20.00

11

ВОП

Бугембаев Ерлан Муталипович

09.00-13.00

12.00-16.00

09.00-13.00

16.00-20.00

08.00-12.00

13

ВОП

.Ниматжанова Шахзада Исабайқызы

16.00-20.00

09.00-13.00

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

3

Педиатр

Санбаева Гүлдана Нұрланқызы

12.00-16.00

09.00-13.00

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

3

Педиатр

Шлен Балжан Нурғалиқызы

08.00-12.00

16.00-20.00

09.00-13.00

12.00-16.00

09.00-13.00

№ 2 ОДО Күндізгі бөлім дәрігерлер кестесі

Дәрігер

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

14

Терапевт

БЕРДЕШОВА ЖАННА ЖЫЛКАЙДАРОВНА

09:00-17:48

09:00-17:48

09:00-17:48

09:00-17:48

09:00-17:48

№2 ОДО бейін маман дәрігерлерінің жұмыс кестесі.

Мамандығы

Аты-жөні

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

20

Невропатолог

БОРАНБАЕВ ЖАНГАЗЫ КАЛМАХАНОВИЧ

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

18

Ревматолог

НАБИЕВ ЖАВЛОН ЕРГЕШБАЕВИЧ

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

23

Кардиолог

БОТАБАЕВА ЭЛЬМИРА КУРМАНБЕКОВНА

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

23

Хирург

СҮЛЕЙМЕН БӨЛЕГЕН СЕРІКБАЙҰЛЫ

13.00-19.00

13.00-19.00

13.00-19.00

13.00-19.00

13.00-19.00

6

Зубной врач

ТУРСУНХОДЖАЕВ ХОШИРБАЙ АЛИМЖАНОВИЧ

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

6

Стоматолог

САДЫКОВА КАЛБИБИ ЕСМУРЗАЕВНА

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

6

Стоматолог

МАҚАШ ТЕМІРЛАН МҰХТАРҰЛЫ

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

25

Рентгенолог

КИЯНБЕКОВ АЙДАРХАН МАДИЯРОВИЧ

09.00-15.30

09.00-15.30

09.00-15.30

09.00-15.30

09.00-15.30

28

Рентгенолог (ФЛГ)

КИЯНБЕКОВ АЙДАРХАН МАДИЯРОВИЧ

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

№2 ОДО
107 уч
Қ.Сатпаев 
Қарадауов
Қ.Спатаев
Т.Тоқтаров
Шолпан
Д.Қонаев
Сырғақ-батыр
С.Сейфуллин
К.Байсейтова
143 уч
Амангелди
К.Тәтібаев
Н.Төреқулов
Шайхантаур
С.Малдыбеков
116 уч
Ө.Жанибеков.
И.Алтынбеков
Қ.Датқа
Жалаңтөс батыр
Тойшыбаев
Айтеке би
Асан қайғы
124 уч
Аль-фараби
С,Қожанов
Таласбаев
З,Абдрахманов
Т,Бокина
105 уч
Кентау трасса
Жылаган ата
Есет батыр
Карасай батыр
Алтын Орда
Байкокше 
Үшқоңыр
Шорманби
Хантағы
Қожанов
Бесторанғыл
Көктонды
Шоғыбатыр
104 уч
Қобланды Батыр 
И Байзаков
и Тайманов
М Өтемісулы
Айтуар би
жиренше
10 көше
11 көше
12 көше
14 көше
саяжай
125 уч
С.Малдыбеков
Ортақ
С.Нарбаева
Ақорда
Алтынбеков
Х.Башиков
Ерманкулов
Э.Бабаев
Ш.Ниязов
ұлыс
Амангельди 
106 уч
Тәуке хан
А.Талқанбаев
Таласбаев
К.Әзербаев
Ы.Жахаев
Қ.Искабеков
Бабай батыр
С.Жарылқапов
М.Мәдіходжаев
ТҚЕ Ияссы ДЕ бөлімшесі бойынша жұмыс кестесі.

«ЯССЫ»  бөлімі дәрігерлерінің жұмыс кестесі

 

Дәрігер

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

18

Бөлім меңгерушісі

Бухарбаева Жалгас Конаевна

09.00-13.00

16.00-20.00

09.00-13.00

14.00-18.00

08.00-12.00

18

           ВОП

Шауеш Айгерім Айдарбекқызы

14.00-18.00

08.00-12.00

16.00-20.00

09.00-13.00

12.00-16.00

ДА "Яссы"
100 аймақ
Төлегенов
Баялиев
Есіл
Рысбеков
Шаян
Нұр отау
Балқаш
Сапарбай болыс
101 аймақ
Ортақ
Гаухар ана
Таласбаев
Тоған
Батырбеков
Домалақ ана
Жансугуров
Мамай батыр
Б.Саттарханов